KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11576038
nr 1157 6038
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Etsning, Stockholm från Mosebacke, signerad, motivet: 30x43
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 januari 2018
kl 20:43:26
10/1 23:05:54
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jean Skoglund
Läs mer om Jean Skoglund